| Alexandra_Andra_1992 a întrebat:

Cine a vazut serialul The secret Circle imi poate spune (please) daca Faye accepta ca este vrajitoare? Va rog dau fundita! :* puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Faye accepta tot timpul acest lucru si este foarte fericita ca este vrajitoare. Cassie nu accepta acest lucru la inceput, dar dupa accea se obisnuieste.

| Dany19 a răspuns:

Faye este constienta de acest lucru si e foarte multumita de puterile sale, Cassie este cea care nu accepta la inceput cine e cu adevarat, adica o vrajitoare.

| KillerWillBeBack a răspuns:

La inceput nu.