| mladi a întrebat:

Am vazut cu multa vreme in urma un film, dar nu il mai gasesc laughing nu stiu cum se numeste.
Filmul e simplu Ea nu are prieten. Sta cred cu o amica. Aceasta o sfatuieste sa recurga la ceva site pentru aventuri de o noapte. Accepta si iese cu un tip. Dimineata cand sa plece e blocata de zapata ușa. Mai ramane o noapte și sparg apartamentul vecinilor pentru mancare (ca el nu avea mai nimic). Intretin relatii din nou dar de aceasta data de,, dragul stiintei,, pentru ca ambii se declara nemulțumiți de noapte trecuta. Ea pleaca dimineata parca. El ar vrea sa o gaseasca si nu poate, deci denunța o spargere la vecini ca sa o gaseasca poliția. ii plateste fetei cautiunea si happy end. Vreau sa revad filmul. Mersi. Aș aprecia daca știți si alte filme de genul (exceptie frend, s with benefits ca l-am vazut )

Răspuns Câştigător
| Lule a răspuns:

Two night stand

2 răspunsuri:
| Andrinne a răspuns:

Aventura de doua nopti (2014)

Sper ca acesta este fimul, bye happy