| MihaelaAmy a întrebat:

am vazut mai de mult pe hbo un film cu o fetita iar mama ei care a fost diagnosticata cu cancer, stiind ca urmeaza sa moara tot ce isi dorea era sa petreaca cat mai mult timp cu copilul sau. Iar la finalul filmului mama murea in timp ce se dadea cu fata intr-o roata in parcul de distractii. Help me pls! A fost foarte frumos filmul si as vrea tare mult sa il revad insa nu mai stiu cum se numeste.

2 răspunsuri:
| Dani3llaRO a răspuns:

Buna happy. nu cumva ai vazut acest film The Miracle of the Cards (2001) happy sper ca ti'am fost de ajutor :* Ceau!

| MihaelaAmy explică:

Nu este asta...era cu o fetita si mama ei murea ...multumesc 1 oricum, frumos si asta!