| PVCG a întrebat:

FUNDA CELUI CARE RASPUNDE! Am vazut odata un film thriller, nu mai stiu exact cum se numeste dar va pot povesti ceva din film. era vorba despre un barbat care isi insela femeia cu alta. in acest timp, un barbat a inceput sa ii terorizeze spunandule k bona cu care stau copii lor este angajata de el si ii vor face rau fetitei. apoi barbatul care ii teroriza pe cei 2 soti le-a luat banii din banca, s-a facut ca le da foc si ca ii arunca dar de fapt a ars niste ziare. iar in finalul filmului se afla ca barbatul care ii teroriza era sotul femeii cu care barbatul isi insela sotia, iar sotia lui era in cardasie cu barbatul care ii teroriza, si astfel iese tot la iveala. va rog frumos spuneti-mi cum se numeste filmul,,, ...ar dorii din tot sufletul sa il revad. multumesc anticipat.

1 răspuns:
| alinamarcela a răspuns:

Suna interesant. Daca afli cum ii zice la film sa imi spui si mie te rog, trimite-mi un p.m! Succes