| love13 a întrebat:

Am vazut pe un site un film cu o familie care a avut un accident si au murit si ei [fantomele] se comportau normal; ei nu stiau ca au murit si la sfarsit mama a vazut o masina cu ei morti si si-a dat seama ca sunt morti. Imi puteti spune cum se numeste filmul? Va rog mult de tot. FUNDA cea mare!hee hee Ajutati`ma plss!

Răspuns Câştigător
| deniisa a răspuns:

Nu stiu cum se numeste filmul, dar pare interesant. Si eu as vreau sa aflu...big grin :*

2 răspunsuri:
| love13 explică:

Se numeste Haunting of Winchester House! happy

| inna a răspuns:

The others.