| marina00000 a întrebat:

Buna,am vazut si eu un film mai de mult in 2008 cred, a fost difuzat pe antena1 si pe primatv dar nu reusesc sa imi aduc aminte deloc cum se numea..era vorba despre o femeie care avea relatii sexuale cu copilul ei de 6 ani si cand ia prins sotul a omorato. apoi el sa dus la inchisoare si copilul cand a devenit adolescent orice fata se apropia de el o omora pentru ca spunea ca decat mama lui putea sa faca asta.dar apoi sa imprietenit cu o fata care ii murise fratele care semana foarte mult cu el apoi au inceput sa se ataseze unul de altul si ea a fost singura fata care nu a putut sa.i faca niciun rau..va rog frumos ajutatima daca stiti vreunul cum se numeste filmul.Multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sex cu un copil de 6 ani? Nu stiu sa fi auzit de acest film.

| Bordinc_Razvytzu_1995 a răspuns:

Da,da inteleg poti sa repeti (: