| alex123456 a întrebat:

Salut,ieri seara nu mai stiu pe ce canal a fost difuzat un film cu numele "inchisoarea" era vorba despre viata in inchisoare,
un barbat caruia i murise copilu intr-un incendiu iar la final a descoperit ca prietenu sau cu care statea in celula a aprins focu si in cauza lui a murit.
stie cineva cum se numea acel film?
puteti sa imi dati un link?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pe ce retea de cablu esti tu?

| unprietenaproape a răspuns:

Era un film sau un material despre un caz real.Fiindca eu stiu despre anumite reportaje facute de cei de la realitatea, o emisiune numita condamnatii

| kurtisnotdead a răspuns:

Cumva pe PrimaTV sau KanalD respectiva Antena1?

| danyello30 a răspuns:

Eu l-am vazut dar am uitat cum se numea. Aici il gasesti www.filmefree.org