| Ramona_Igna_1993 a întrebat:

Buna,am vazut un film acum vreo 5 ani cu o femeie care avea 2 baietei,o fetita si un bebe mic(nu mai stiu daca era fetita sau baietel)
Sotul ei pleaca la munca de noapte cam departe de casa dar sotia crede ca o inseala si intra in depresie, merge intr-o camera la bebelus si vine baietelul mai mare sa vada ce face si vede ca bebe e mort,atunci femeie incepe sa isi vaneze copii, cum se numea filmul? Stie cineva

1 răspuns:
| WeebGodAkane a răspuns:

Suna interesant, cred ca crazy mom sau ceva de genul...