| Deleb a întrebat:

Buna seara TPU. Am si eu o intrebare in legatura cu un film de l-am prins pe la sfarsit intr-o seara, si as vrea sa ii aflu numele.
Era vorba de o familie cu un copil mic, care cumpara o casa noua iar sotul plaseaza o camera pentru bebelus si incepe sa vada lucruri care s-au intamplat in trecut in acea casa, crime si alte lucruri. La un moment dat, se uita prin camera si incepe sa se plimbe prin casa cu ea, ajungand la un zid unde deschide o usa care se vede doar prin camera si ajunge intr-un univers paralel si se vede pe el omorandu-si sotia. Tipul rau iese si ii ia locul...cam atata.
Stie cineva numele?

Răspuns Câştigător
| Papuc_Andreea_1997 a răspuns:

Insidious? :? idk

| Deleb explică (pentru Papuc_Andreea_1997):

E destul de veche intrebarea, intre timp am vazut si eu filmul. Mersi oricum.

1 răspuns: