| япончик a întrebat:

Buna am vazut un film mai de mult, cum un baiat si o fata mergeau cu masina pe o autostrada, si in naintea lor trece o masina mare si veche de pe timpul razboiului, dupa ceva timp ei ear vad acea masina oprita la o casa abandonata si linga ea erau 2 oameni cu masti pe fata ce aruncau niste cadavre intr-o truba, Hmmm daca cineva a inteles despre ce film vorbesc ziceti-mi va rog denumirea lui, dau funda fara griji

1 răspuns:
| djice99 a răspuns:

Incearca pe site-ul asta http://cinemabiledonline.blogspot.ro/