| yyyooyo a întrebat:

Era un film horror care nu i mai stiu numele. totul incepea asa...era un baiat si o fata cu masina pe o autostrada pe langa autostrada erau multi pomi...pe langa pomii aia au zarit o casa parasita cu un om care se dadea jos dintr-o masina si din porpagajul masini omul lua un sac care semana cu un cadavru si a loat cadavrul si l-a aruncat intr-un beci. ceva de genul si in beciul ala erau foarte multe cadavre..scz-atima big grin fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeepers Creepers.

2 răspunsuri:
| blondyna96 a răspuns:

Nu stiu daca e asta.dar descrierea seama cu jeepers cripers..nu stiu exact daca e asta.winking

| DoarUca a răspuns:

Cred ca este Jeepens-Creepens
Sunt 3 parti
Cei doi erau frate si sora
Si de fapt omul acela (care avea un fel de dubita care mie imi arata a amsina de gunoi) era un demon.