| littledevil4ever a întrebat:

Aș vrea niște filme sau seriale faine în limba spaniolă. Tot ceea ce am văzut până acum este 'Trei metrii deasupra cerului'. Nu contează genul.

Răspuns Câştigător
| scanelas90 a răspuns:

Salut! uita-te la "Sexo, pudor y lágrimas" (n-are nimic sexual), si la "El secreto de sus ojos". Astea doua sunt preferatele mele. Prima e din Mexic si a doua din Argentina. Ambele sunt extraordinar de bune!

4 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Volver (film)
Julieta (film)
El internado (serial)
El barco (serial)

| AndaAlexandra a răspuns:

El barco
El internado
Los nuestros
La cara oculta
Perdiendo el norte
Palmeras en la nieve
Los 33

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Rebelde, Clase 406, Miss XV, Like la leyenda(va incepe in septembrie), Casi angeles (1, 2,3, 4 cel mai genial?), Rincon de luz, Chiquititas( ala din 2006), Hijas de la luna. Señales del fin del mundo, Atrevete a soñar, Consentidos, patit-o Feo, Rebelde Way, Mi corazon es tuyo, Soy Luna, Violetta, Super torpe, Love Divina, Nini, Floricienta, Aliados, Hight way rodando la aventura. Sa stii ca toate sunt geniale ti-le recomand cu incredere ca si eu sunt fan seriale in spaniola mai ales cu adolescenti si mereu caut si le-am cam vazut pe toate si acum astept altele si vad ca nu mai apar.

| scanelas90 a răspuns:

Si daca vrei seriale uita-te la Narcos hehe