| MihhaaElla a întrebat:

As vrea sa imi recomandati niste filme pe care pot sa ma uit cu prietenele mele.Genuri:Adolescenta,De Groaza, De Dragoste etc. funda :*

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The First Time
The Host
Beautiful Creatures
Now Is Good
Safe Haven
The Cabin In The Woods
Evil Dead
Wrong Turn 5
Grave Encounters 2
Warm Bodies
Drag Me To Hell
Texas Chainsaw 3D

| RedNose a răspuns:

10 motive care nu-mi plac la tine este un film perfect de vazut cu iubitul, un film cu adolescenti.

| ProcreatingObscurity a răspuns:

August Underground Mordum.

| xxAlexxaxx a răspuns:

Buna, uite cateva filme pe care le puteti viziona:
Groaza:
-Silent Hill, One mised call, The Grudge 3, The Ring, Exorcise of Emily Rose, The Exorcist, Cabin Fever.
De dragoste:
-Sweet November, A walk to remember, The Vow, Love and honor, P.S: I love you
Adolescenta:
-Mean girls 2, The invisible. Sper ca te-am ajutat :* Fundita?