| Ruxxx95 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine sa gasesc un film big grin. Am vazut vara trecuta un film horror pe Kanal D. Era o fata care mama ei o parasise,iar mama ei lucra intr-un club,iar patronul clubului era dintr-o banda care lua sangele oamenilor (dar nu era vampir ),adica noaptea prindea oameni de pe strada,ii rapeau le luau sangele apoi ii aruncau sangele. Iar mama fetei a patit si ea la fel, si au obligat-o sa danseze legata de o sfoara in clubul respectiv fara sange in ea straight face.Nu stiu daca am fost destul de explicita, dar daca va amintiti ca ati vazut filmul ma puteti ajuta?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

Dansatoarele Zombi - Zombie Strippers cred ca este ăsta

| Ruxxx95 explică (pentru Husicel):

Nu baai, si ma oftic rau de tot ca nu mai stiu cum se numeste, dar Dansatoarele Zombi nu e.

| Ruxxx95 explică (pentru Husicel):

Nu bai straight face, nu mai stiu cum se numea si ma oftic rau de tot, si de-aia apelez aici. Dar Zombie Strippers nu e sad.