| Anca8MinYoongi a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu cate sezoane mai are serialul "The Vampire Diaries"?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Urmează sez.7 în toamnă/2015, mai departe cine știe, vom vedea pe parcurs:
http://www.imdb.com/title/tt1405406/episodes?season=7&ref_=tt_eps_sn_7

3 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

E posibil sa se anuleze ca e posibil ca regizoare sa pleace la un nou serial care va aparea in 2016

| BogdanDediu a răspuns:

Nu se stie exact dar deocamdata are doar 6 sezoane!

| 9DarkSoul9 a răspuns:

Deocamdata e fost confirmat sezonul 7 si probabil va fi si sez 8 dar mai mult nu cred