| irina_2227 a întrebat:

Serialul The Vampire Diaries cate sezoane are? fundita

Răspuns Câştigător
| marymartvd a răspuns:

Tocmai s-a terminat cel de-al 2-lea sezon, iar aparitia celui de-al 3-lea a fost deja anuntata oficial de producatori (data aproximativa 14 septembrie), insa cate sezoane vor mai fi, nimeni nu stie nici macar producatori, asta depinde de succesul serialului in continare si nu de numarul de carti,
pentru ca filmul deja nu mai urmareste cartile...dovada : ce s-a intamplat la sfarsitul sezonului 2 a fost scris in a 5-a carte si a 6-a nu a aparut deci...sa speram la cat mai multe sezoane si la fel de interesante ca cele de pana acum.
fundabig grin?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pana acum doua sezoane! Si urmeaza si sezonul 3 The Vampire Diaries : Sezonul 3 Denumit "Season of Originals"

| Adi2ro a răspuns:

2 la activ cu episodul 22 iesit ultimul. Probabil vor lua o mica pauza si apoi va aparea si 3. Dar ai timp sa le vezi primele.

| ChickSWhisper a răspuns:

Hey Irina!
The Vampire Diaries este un serial american creat de Kevin Williamson si are 2 sezoane, iar cel de-al 3-lea am auzit ca va aparea la TV in vara.
Sper ca am ajutat:*

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Va avea 4 sezoane pentru din cate stiu eu sunt 4 carti
Stiu ca si mie imi place love struck (funda pls)

| sab_7576 a răspuns:

Pai...deocamdata sunt 3 dar daca sezonele se fac dupa carti ar veni sa fie 4 sau 5big grin