| AntonikG a întrebat:

as vrea sa stiu cateva filme cu fete rebele sau altfel decat majoritatea sau cu fete urate care se aranjeaza si devin frumose
Ms! big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

St. Elmo's Fire (1985),Mean Girls 1 și 2 (2004/2011),The Sisterhood Of The Traveling Pants 1 și 2 (2005/2008),Wild Child (2008),She's All That (1999)

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Femeia din oglindă (La mujer en el espejo), serial 2004, Un tată disperat (She's Out of Control) 1989, Mean Girls (2004), Iepurașul casei (The House Bunny) 2008, Pretty Woman (1990), Maid in Manhattan (2002)
Poate îți va plăcea și filmul The Devil Wears Prada (2006)

| Andeuta a răspuns:

200 pounds beauty
easy A

| JustMe4ever a răspuns:

Eu iubesc Wild Child.
Un alt film frumos este Beastly (protagonistul, un tip foarte bolgat si "fitos" se indragosteste de o fata "mai modesta").

| 187VLAD a răspuns:

Death Proof