| justfriend a întrebat:

As vrea si eu filme gen Bodyguard sau sau Pisoners doar ca as vrea sa fie vorba despre femei salvate de un politist care sa se indragosteasca de ea.Revin cu aceasta intrebare pentru ca nu am gasit ce cautam.Multumesc!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Got to Fall in Love with a Prison Guard (serial, 2014), Minciuni şi înşelăciuni (Lies and Deception) 2005, Condition Red (1995), Pasiune periculoasă (Out of Sight) 1998, poate... Basic Instinct (1992), ori The Cook, the Thief, His Wife and Her Lover (1989)
Cu răpire/răzbunare, ceva mai interesant, mi s-a părut Tortured (2010)

| faramatania a răspuns:

Îți recomand un film f.bun cu răpire, apropo de Prisoners (2013),filmul este:The Captive (2014)//altele gen polițiști îndrăgostiți ți-am mai recomandat.