| Monikaiulia31 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, daca as vrea sa imi angajez un bodyguard pentru o luna la ce costuri as ajunge?

Răspuns Câştigător
| Lauramee a răspuns:

Depinde cat esti dispusa sa platesti ...si cate ore pe zi, etc

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti vedetă? Sau de ce ai nevoie de bodyguard? Daca te urmareste cineva suni la politie este mai ieftin.

| Monikaiulia31 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt vedeta daca te deranjeaza intrebarea mea treci mai departe te rog

| Frank51 a răspuns:

Ceva mai low budget vine și pe minimul pe economie, 1400 lei.

| timidu89 a răspuns (pentru Frank51):

Frankfurte? laughing

| Monikaiulia31 explică (pentru Frank51):

Multumesc de raspuns am gasit firme specializate si am sa sun?

| badpanda a răspuns:

Cauta la tine in sat un baiet care stie oleaca di bataie si poate va intelegeti.

| ruddy a răspuns:

Depinde pentru cate ore ai nevoie, dar sa zicem ca la 8 ore pe zi, un minim de 3000 lei net.
Nu compara mosnegi de la supermaket cu un bodyguard care chiar stie sa se bate.