| Andreea87978787 a întrebat:

Aseara am gasit pe un site un film, am vizionat jumate din el dupa care am adormit. Dimineata iesisem din pagina si nu am mai gasit filmul. Era vorba despre inger ai demoni. O fata care vede ingeri si este cautata de niste demoni pentru o "cupa". Mama ei a fost ucisa din cauza ca a vrut sa tina secretul cupei, mai exact s-a ucis ea ca sa nu poata scote niciun cuvant de la dansa. Fiica fuge acasa, acum isi cauta mama in disperare cu un prieten si un "inger". Personajele rele cauta cupa. Stiti careva numele filmului?

Răspuns Câştigător
| Roxana9339 a răspuns:

Se numeste,, The mortal instruments" ( apropo, are si un serial bazat pe fimul asta... daca te intereseaza, se numeste,, Shadowhunters"). Sper ca te-am ajutat happy

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rpgdei a răspuns:

Draga mea, te poți uita la istoric.

| Andreea87978787 explică (pentru Rpgdei):

Dragul meu, daca nu as fi sters istoricul cum am obiceiul in fiecare dimineata, crezi ca mai intrebam?

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea87978787 explică (pentru LaurBalaur9869):

Dragule. Ai un stil de a da o replica asa cum o are fiica mea la 3 ani! Nu are nicio legatura descrierea mea cu asocierea care ai facut-o tu! Dar fiecare cum il duce capu'! Dar oare tu nu te-ai uitat niciodata la "filme indecente"? Saracul unde statea credinciosul. Si nu, nu din aceasta cauza sterg istoricul, ci ca fiica mea intra pe diferite jocuri si deschide sute de pagini pe care sunt nevoita sa le sterg. M-am coborat la un nivel "inapoiat" raspunzand aberatiei tale, dar poate acum vezi situatia dintr-un alt unghi. Good luck!

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea87978787 explică (pentru LaurBalaur9869):

Super! Mai nou esti si clar-vazator, imi stii varsta! Poate imi spui unde mi-am pus pantofii aurii, ca nu-i gasesc. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Bădeana_Bianca_1998 a răspuns:

The mortal instruments : City of bones
Vezi ca e si un serial bazat pe film se numeste Shadowhunters.

| Andreea87978787 explică (pentru Bădeana_Bianca_1998):

Multumesc! Intr-un final il gasisem.