| Alina291 a întrebat:

Avand in vedere ca e halloween-ul, vreau sa vad un film cu adevarat horror. Am tot cautat, dar n-am prea gasit nimic care sa ma atraga. Adica, nu pot sa hotarasc la care sa ma uit si nu vreau sa-mi pierd timpul uitandu-ma la un film care nu merita. Deci, va rog sa ma ajutati cu niste sugestii. Multumesc anticipat!happy

ps: Nu vreau un film cu fenomene paranormale sau cu cine stie ce monstri (gen Wrong Turn)

3 răspunsuri:
| LanaSpectrum a răspuns:

Hellraiser 6

| danielutsaa a răspuns:

House of Wax