| PityShaorma a întrebat:

Buna Cand apare Fast And Furious 7?

8 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Abia a aparut 6 si tu vrei 7? =)
Cred ca in minim 3 ani...
Pana atunci, ai 5 F & F pe care sa le vezi (daca n-ai facut-o deja) happy.
Oricum, daca le-ai vazut, trebuia sa stii ca un F&F nu apare la cateva luni.

| PityShaorma explică (pentru Just4Joker):

Stiu ca aparut 6 le-am vazut oricum toate si uitete mai bine ca in 7 noiembrie apare 7 daca deja a fost lansat o parte din triler deci stai linistit ca daca ar aparea in 3 ani ar fi unu de lunga durata oricum am auzit ca va fi unul lung si iti zic eu cu asa actori nu-ti ia 3 ani pentru un film

| faramatania a răspuns:

Fast & Furious 7 va fi lansat pe 11 Iul. 2014
http://www.cinemagia.ro/filme/fast-furious-7-589625/

| Azµre a răspuns:

Uite aici:

Fast & Furious 7 (2014)
Action | Adventure | Crime
11 July 2014 (USA)

http://www.imdb.com/title/tt2820852/?ref_=sr_2

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Cred ca anul viitor ca acuma a aparut 6. Pa, pa

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Dupa ce trece de cinema...prin 2014-2015

| adyptm a răspuns:

Fast and Furious 7 cu Vin Diesel în rolul principal şi regizat de James Wan, va fi lansat pe marile ecrane pe 11 iulie 2014