| MasterOfDisaster a întrebat:

cand apare urmatorul film twilight?
dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Miru_5213 a răspuns:

Urmatorul film twilight zori de zi apare pe 18 noiembrie

5 răspunsuri:
| AlwaysDream a răspuns:

The Twilight Saga: Breaking Dawn-part 1-> in America pe 18 noiembrie si la noi in cinematografe pe 20-21 noiembrie
The Twilight Saga: Breaking Dawn-part 2-> in america pe 16 noiembrie si la noi in cinematografe pe 18-19 noiembrie

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Zori de zi se face in doua parti:

Primul Film: 18 Noiembrie 2011
Al Doilea Film: 16 Noiembrie 2012

| deea07 a răspuns:

Breaking Down apare pe 18 noiembrie, pana atunci poti sa vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=uycOpnYnd5g Pupici:*

| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! Twilight Breaking Down apare in 18 noiembrie 2011! Dar asta este doar prima parte!

| AnotherWayToDie a răspuns:

Urmatorul film twilligt va aparea pe 18 noiembrie 2011 big grin funda?