| DeEAஐ a întrebat:

Bunahappycare este cel mai nou film cu jim carrey? meschappy

Răspuns Câştigător
| Maverick33 a răspuns:

A Christmas Carol e cel mai nou fil al lui ( e vocea fantomelor trecutului, prezentului, a viitorului si a lui Ebenezer Scrooge). Nu e horror stai calma, e vorba despre un batran ( Scrooge) care nu crede in Craciun. Jim mai filmeaza acum Mr. Popper's Penguins!

1 răspuns:
| kubuletz a răspuns:

Uita-te la filmu ala Dumnezeu pentru o zii cu jim carrey am ras de am crezut ca nu mai imi revin rolling on the floor