| AleDia a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din The vampire diaries (Jurnalele Vampirilor)? Ce va place la el/ea? Ce nu va place? Ce parere aveti despre el/ea (in film ce parere aveti despre el/ea, nu in realitate)?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Îmi place de Elena! Nu ştiu, e drăguţă şi frumoasă şi nu doar personajul, şi actriţa în general. Îmi place şi Stefan deoarece e o fire iubitoare şi grijulie.

| faramatania a răspuns:

Klaus,personajul meu preferat. Până la apariția lui însă, îmi plăcea de Damon Salvatore.Ce îmi place la Klaus? Probabil originalitatea, faptul că este un vampir "pur sânge" și care a existat cu foarte mult timp în urmă. Prin acest personaj (deși negativ, dar probabil că în aceasta constă și popularitatea), îmi place acum foarte mult și actorul, Joseph Morgan, un tip grozav după părerea mea. În 2011 era clasat pe locul 84, din "cei mai sexy bărbați de televiziune".Dar deja el nu mai face subiectul TVD-ului.Este cap de afiș la The Originals (un nou început pentru o serie nouă, plus noi și vechi spectatori)

| AndyLavy a răspuns:

Klaus, pentru ca este cel mai destept. Elena a inceput sa ma enerveze groaznic, de asta in ultimul timp nici nu am mai urmarit acest serial. Cat despre Damon si Stephan...doi prosti.

| Samara00 a răspuns:

Stefan e cel mai cool erou din film si imi pare rau ca in sezonul 5 probabil el no sa apara des, mai ales la inceput.