| Ambrus a întrebat:

Care stie foarte bine limba Spaniola? Am nevoie sa imi traduca un film, adica sa faca o subtitrare un romana. Filmu' se numeste Los Serrano, are 120 si ceva de episoade, si pentru fiecare subtitrare terminata la episod o sa platesc 5 euro. Cine doreste reply aici sau sa imi trimita PM.

Răspuns Câştigător
| oPeL68 a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu membrii staff'uri de subtitrari, poate este cineva interesat.

5 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Eu stiu spaniola, insa nu stiu cum sa iti fac subtitrarea, adica daca m-as uita la film as sti sa traduc ce iti spune, insa nu stiu cum sa fac subtitrarea ca sa ti-o dau tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu te pot ajuta. Daca anuntul tau mai este valabil, iti las un numar de telefon si ma poti contacta. 0730. 340. 439

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

| Ambrus explică:

Laura , stiu eu face subtitrari , si tu esti cu tradusul. facem o echipa buna. Poti sa imi dai un mesaj privat , cu un numar de telefon/id?

| Ambrus explică:

Laura, stiu eu face subtitrari, si tu esti cu tradusul. facem o echipa buna. Poti sa imi dai un mesaj privat, cu un numar de telefon/id?