| Mihaela1996 a întrebat:

Cate filme Twilight sunt? Cum se numesc? -funda-

Răspuns Câştigător
| XtremeRules a răspuns:

Buna! Sunt 4 filme : Twilight(2008).The Twilight Saga:New Moon(2009).The Twilight Saga:Eclipse(2010).The Twilight Saga:Breaking Dawn Partea 1 2011, Partea 2 Noiembrie 2012. E un film superb merita sa te uiti! I wish you a Merry Little Christmas and a Happy New Year!

3 răspunsuri:
| lollipopzz a răspuns:

Filmele Twilight sunt:
-Amurg
-New Moon(Luna Noua)
-Eclipse(Eclipsa)
-Breaking Down(Saga)
Scuze ca la unele nu am stiut sa le traduc, dar in total sunt 4 filme(cele mentionate mai sus)...Bafta!

| AnabelleKr a răspuns:

Luna Noua, Breaking down, Amurg si Eclipsa.

| 88Darky88 a răspuns:

Primul film se numeste Twilight
Al doilea Twilight: New Moon
Al treilea Twilight: Eclipse
Si al patrulea Twilight:Breaking Dawn part 1 care a aparut pe 18 noiembrie anul asta.Deci in total sunt 4