| Anca69pup a întrebat:

Câteva replici (citate) din filme.
American Horror story, Pretty Little Liars
The final girl ff 1-6 si 3Msc si Tengo ganas de ti
Funda

Răspuns Câştigător
| Deliciouscupcake a răspuns:

Prettz little liars:
People change, okey? They grow.-Oamenii se schimbă, bine? Ei cresc.
I'm fine.Nobody cares anyways.-Sunt bine.Nimănui nu îi pasă oricum.
You don't exist without me.-Tu nu existi fără mine.
I'm still here, bitches.And I know everything.-Sunt încă aici, tarfelor.Şi stiu totul.
Tres metros sobre el cielo:
" Întotdeauna e un moment în care drumurile se separă. Fiecare merge pe drumul lui, crezând că drumurile li se vor uni din nou. O vezi pe cealaltă persoană devenind mai mică şi mai mică. "E-n regulă. Suntem făcuţi unul pentru altul. Va fi aici până la urmă" Dar până atunci se întâmplă ceva. Vine vara. Ăsta-i adevărul. Nu mai e cale de întoarcere. Simţi asta. Şi începi să-ţi aminteşti de unde ai început. Şi descoperi că ai început mai devreme decât credeai. Cu mult înainte… Şi asta-i momentul când realizezi că lucrurile se întâmplă doar o dată. Şi oricât de tare încerci nu vei mai simţi la fel: că esti trei metrii deasupra norilor… "
" Nu te mai poți întoarce.
O simți.
Și apoi începi să îți amintești când a început totul și descoperi că a început cu mult mai înainte decât credeai. Cu mult înainte.
Și chiar în acel moment îți dai seama că lucrurile se petrec doar o singură dată. Și indiferent de cât de mult încerci, nu te vei mai simți niciodată la fel. Nu vei mai simți niciodată că te afli la trei metri deasupra cerului. "