| sporis a întrebat:

Buna ce credeti ce sa va in tampla in episodul din manga urmator,dar sa giciti,voi din ce serial este din ce desen animat, de spre care vorbesc ce 4 ho,a plaecat spre punctul de a se bate cu m!, si ce fata are n! si ce lantii?

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Te referi cu siguranţă la noul capitol din Naruto manga(fyi este anime şi nu desen animat,este o mare diferenţă între cei doi termeni). Având în vedere faptul că de ceva timp manga s-a concentrat doar asupra lui Sasuke, acţiunilor sale şi flashback-rilor cu Hashirama şi Madara, cred că în capitolul următor ar trebui să vedem în sfârşit ce s-a întâmplat cu cei cinci Kage.În caz contrar, Kishimoto se va concentra în continuare pe Sasuke şi noua sa companie îndreptându-se spre câmpul de luptă, poate vom vedea chiar şi reacţia lui Naruto şi a celorlalţi la sosirea lor.

1 răspuns:
| tlaura a răspuns: