| 0PopaPorno a întrebat:

Ce credeti despre serialul The Vampire Diares? Care este personajul vostru favorit?happy

8 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

Iubesc serialul The Vampire Diaries, este serialul meu preferat :Xlove struck Personajele mele preferate sunt : Damon si Bonnie big grin

| ralucaralu a răspuns:

Il imi place foarte mult. In cateva zile l-am terminat. Personajul preferat e Damon. E un serial pe care nu poti sa nu il adori si e mult mai bun decat cartile. Abia astept sezonul 3. Tu ce parere ai?

| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Este un serial f bun care da dependenta. Daca ai vazut primele 2 sezoane cu siguranta te numeri printre cei care asteapta cu nerabdare sezonul 3. Personajul meu preferat e Stefan dar nici Damon nu e de lasat. Un serial un pic mai realist fata de alte filme despre vampiri.

| OnixXdd a răspuns:

Serialul meu preferat :X Personajul preferat - cu siguranţă Damon happy

| Aysa19 a răspuns:

Buna.sunt de acc cu ce zice Claudia.Este un serial superb care ne arata o fata mai "reala" a filmelor despre vampiri, putem spune o fata mai credibila! Imi place foarte mult.Personajul principal e Damon si Stefan, dar si Elena:d, sunt mai multe persoanje care imi plac.

| ralyca99 a răspuns:

Este cel mai tare serial ever! Iar personajul meu principal este Damon...SO CUTE!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Imi place fffffffffff moooolt. e un serial, asa, cool, si am citit si cartea care sa facut dupa el, cu poveste celor 2 frati salvatore si a lui katherine, a afost ffff cool. personajul meu preferat este damon, pentru ca e super dragut si e si amuzant.

| Dydy_4108 a răspuns:

Este cel mai tare serial l-am vazut pe net dar abia astept sa inceapa si al noi din toamna personajele mele preferate sunt Katherine si Damon dar nici Elena si Stefan nu sunt mai rai