| anna9999 a întrebat:

Care este personajul vostru favorit din The vampire diaries? De ce?

Răspuns Câştigător
| Fealure a răspuns:

Ca personaj feminin Elena, pentru că reprezintă idealul de frumusețe și curaj, iar ca personaj masculin Damon pentru că mă impresionează prin misterul și caracterul de bad guy. Dar al tău?

| anna9999 explică (pentru Fealure):

Masculin:Klaus si Damon(bad guys) si feminin:Elena si Katherine

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Damon-E pur si simplu genial love struck love struck
Vocea, privirea, il adooor love struck

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Damon, este super super dragut. Inainte imi placea de Alaric dar nu mai joaca.

| MCatalina a răspuns:

Elena- este foarte frumoasa, Damon-privirea lui este cea mai tare, Stefan -este dragut.