| Andreea151996 a întrebat:

ce credeti in The vampire diaries sezonul 4 Elena ramane cu Stefan sau cu Damon, din cate am vazut in primele 2 episoade ea e cu Stefan oare sunt sanse sa fie cu Damon?batting eyelashes love struck:X Fundahee hee

Răspuns Câştigător
| diana0983 a răspuns:

Eu cred ca va ramane cu Damon din cate am vazut eu episodul 2 e mai mult Delena big grin Si sincer e o mare diferenta intre momentele Stelena si intre momentele Delena de ex cand s-o pupat cu Damon 3x19 s-o pupat mai cu pasiune dar cand se pupa cu Stefan nu e deloc pasiune laughing parerea mea.tongue

| Scumpika123 a răspuns (pentru diana0983):

Norma ldaca Damon si Elena sunt in preuna in viata reala

6 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Eu cred ca va ramane cu Damon si Stefan va muri sacrificandu-se pentru unul din cei 2. Vom vedea ce va fi...

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Deocamdata dupa e am vazut si eu cred ca va ramane cu Stefan, dar as vrea sa ramana cu Damon. Oricum exista si sanse sa ramana cu Damon, acum sa vedem!
O seara buna!

| antonio30 a răspuns:

Nu cred ca va fi cu Damon! Doar părerea mea! Funda?

| geanny14 a răspuns:

Eu cred ca va ramane cu Stefan. Oricum ii ajunge ca este cu Ian in realitate! laughing

| Allexx25 a răspuns:

Pai din cate am aflat pe la jumatatea sezonuluisau mai mult spre sfarsit... damon o sa moara dar inainte de asta Elena viseaza ca el moare...se trezeste si o suna stefan si ii spune ca damon e pe moarte. Ea nu crede si cand se duce acolo il vede pe damon pe poodea aproape mort.Se saruta.Ea se duce acasa.Si gaseste o scrisoare de la damon..adica de la spiritul ei.