| xCookiieMonster a întrebat:

ce fete si baieti va plac din bleach si naruto? sunt plictisita, dar vreau sa aflu. funda pentru cei ce raspund frumos, nu cei care raspund urat.

P. S. daca nu ma place evitati intrebarea angry pup:X:X

Răspuns Câştigător
| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Buna! Dupa ce am citit intrebarea ta am dat sa ma uit la Blach si am vazut un episod....este misto...inca nu stiu foarte multe despre el.Ador Naruto, am vazut toate episodele, dupa parerea mea este cel mai tare anime, fetele care'mi plac si Naruto sunt :Hinata, Sakura, TenTen si dintre baieti i'mi place de:Sasuke Naruto

4 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Iubesc naruto, da nu m-am uitat niciodata la bleach, da am auzit de el big grin

| xCookiieMonster explică:

Dar daca se poate sa ziceti mai multi big grin

| LittleMissCupcake a răspuns:

Adoooooor Naruto/ Naruto Shippuden. Sunt animele mele preferate. Ma uit la toate episoadele big grin. Cele mai tari! Dar despre Bleach nu stiu foarte multe, dar am auzit de acest anime.

| white02 a răspuns:

Hinata e preferata mea din naruto, pentru ca e o fire slaba si totusi puternica.
Yachiru imi place din bleach, pentru ca e comica tot timpu.