| ElleAhx a întrebat:

Ce filme gen "Now you see me" (Jaful perfect) recomandati? Daca ati vazut filmul, stiti la ce ma refer: actiune, crima, mister si in plus, actiunea (jafurile) sa fie explicate la sfarsit, daca intelegeti ce vreau sa spun laughing.
Multumesc!

1 răspuns:
| Buubbu a răspuns:

Exista niste filme cu crima si actiune care merita vazute:"Parker","Taking lives (Identitati Furate)","The last hitman(Ultimul asasin)","Divergece","Bon Cop, Bad Cop","Arang","Cracker","Miami Vice","Killing Time","L'empire des loups".