| ღLoveღMusicღ a întrebat:

Buna ce parerii aveti despre filmul Abraham Lincoln Vampire Hunter, adica merita vizionat sau nu? multi zic ca nu e cine stie ce, astept parerii si acord voturii si funda

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu l-am vazut.dar am avut de ales dintre acesta si restul care se deruleaza acum in cinema si am ales comedia Ted.Tu ai vazut acest film?

| ღLoveღMusicღ explică (pentru pwp):

Am vazut filmul Ted e super amuzant si acum ca l-am vazut am de ales intre acesta(abraham) si caut prieten pentru. sf lumii si ma gandeam ca putina actiune si SF nu strica.

| rutanklan a răspuns:

Parerea mea e ca filmul merita vizionat daca ai de ales intre a merge la film si a fi incinerat de viu sau aruncat intr-o masina de tocat iarba.

| Hevnoraak a răspuns:

Nu merită, e o porcărie, dacă vrei să vezi un film bun asteaptă încă câteva zile până apare The Dark Knight Rises.