| Irina11 a întrebat:

ce seriale coreene stiti? ..eu am urmarit: boys over flowers, bad boy, my princess, your beautiful, city hunter, heartstrings... voi? funda:X:*

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Pe langa cele urmarite de tine eu am mai vazut cateva, printre care "My Girlfriend Is A Gumiho", Brilliant Legacy", "Secret Garden" si "Temptation Of An Angel".
"Secret Garden" e la fel de super ca "Boys Over Flowers".
Acum am inceput sa urmaresc "Prosecutor Princess" si pana acum e chiar tare :)).
Oricum eu iti recomand cel mai mult "Secret Grden". E superb!
Poti urmari primul episod aici:
http://www.viki.com/channels/1565-secret-garden/videos/12234

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, stiu eu un serial coreean frumosbig grin, se numeste 'Baieti de bani gata; e foarte frumooos serialul, e de adolescenti

| Irina11 explică (pentru anonim_4396):

Mai stii si altele?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Irina11):

Nu pentru ca nu prea ma uit la seriale coreene, p asta il stiam deoarece se uita o prietena la el

| Denisalovessummer a răspuns:

Dream high e super!