| meddy28 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? am urmarit The Vampire Diaries, the nine lives of Chloe King si The secret circle.
Vreau ceva fantasy... S-F...

5 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

True blood e in genul vampire diaries. De asemenea pretty little liars, desi nu e SF sunt sigura ca o sa iti placa(mult suspans).

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| axeldavid a răspuns:

Being human
Death valley
FlashForward
Heroes
The crow
True blood

| Irinushh a răspuns:

Gasesti o gramada pe vplay(. ro)

niste prieteni se uita la "supernatural" cred ca sa se numeste serialul...eu ma uit la grey`s anatomy si ma multumesc cu asta! laughing

| Cherilyn a răspuns:

Fantasy, SF -> incearca Merlin happy

| LexiLaveil2 a răspuns:

Din ce am vizionat eu, si mi-a placut. Drama, Romance, SF, Supernatural etc.

The secret circle (cu vrajitori)
The 4400 (Sf-4400 de oameni au disparut intr-o lumina alba de-a lungul a catorva zeci de ani, aparand toti deodata, unii cu abilitati, si fara sa imbatraneasca)
Alcatraz (sf-prin anii '60 peste 300 de detinuti din inchisoarea Alcatraz, au disparut, aparand dupa 50 de ani, la fel de rai, altii mai agresivi decat erau inainte. Timpul pentru ei nu a trecut deloc. Nu au imbatranit deloc.)
Moonlight (Sf- un vampir, uraste ceea ce este(asemenea lu stefan din TVD). Se indragosteste de o fata umana, este detectiv, si ajuta oamenii sa gaseasca persoane rapite, sa le protejeze etc.)
Teen Wolf(Sf- un baiat este muscat de un varcolac, care vroia razbunare. Scopul lui era sa isi faca o haita pentru a omora persoanele, care i-a facut rau lui si familiei lui. Desi baiatul era blestemat sa fie o creatura, el reuseste sa i se impotriveasca creatorului lui, si sa o protejeze pe fata care o iubeste, desi familia ei, era de vanatori, si doreau sa il omoare.)
Dexter(sf-Este vorba de un criminalist-expert in pete de sange, care este tot odata un criminal. El ucide cu sange rece, criminalii, care nu se opresc din ucis, ii transeaza si ii arunca in ocean. Trece prin multe chestii, chinuindu-se sa isi ascunda partea intunecata, de sotia lui, sora lui si de copilul lui nou-nascut.)
Supernatural(il adorlove struck)
Heroes( mai multe persoane, isi dau seama ca au anumite abilitati, si fara sa vrea se intalnesc aproape toti, incercand sa previna distrugerea pamantului, pe care unul din ei, o deseneaza.)
Pretty little liars
The lying game
DollHouse
Hex

Ma bucur daca te-am putut ajuta.happy