| ancutzadracutza a întrebat:

Buna celor care au vazut animeul Hell Girl(Jigoku Shojo) toate sezonele. M-am uitat le wikipedia acolo unde descria personajele din animeul asta si apare si un personaj pe cre nu l-am mai vazut numit Gilles de L`enfer.Cine poate sa imi zica in ce sezon si in ce episod din Hell Girl apare acest personaj (din primul sezon nu am vazut chiar toate episoadele, in aldoilea le-am vazut dar nu ampare, iar al treilea sezon nu l-am terminat inca)si daca puteti sa imi dati un sait cu ep in care apare(doar daca vret sau stiti). Dau funda.Va rooooooooogggggggggg!

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

He made his first appearance in season 1, challenging Ai to a duel

Gilles also makes a came in chapter 26 of the manga.

hmm big grin, nu mai apare