| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de acest site?

http://hotlinetohell.co.nr/

Eu ma uitam la animeul Hell Girl, si a tot aparut acest site in fiecare episod din anime, si m-am gandit sa il caut pe Google, si se pare ca acest site chiar exista, dar nu cred ca se intampla ceva rau daca faci pe acel site exact ce faceau si personajele din acel anime.
Cei care au vazut animeul Hell Girl, stiu despre ce vorbesc!

Deci, voi ce parere aveti?

40 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Hell Girl e genial și poți încerca poate vine fata iadului la tine.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Cred că povestea lui Ai Enma e una dintre cele mai triste din toate anime-urile văzute de mine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Daca incerci tu primul, poate o sa incerc si eu!

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Aș chema-o doar să o consolez laughing Am pus un nume dar l-am pus la mișto cu litere la nimereală. Mă bucur că mai e un alt fan Hell Girl pe aici. E un anime destul de vechi, îmi amintesc că atunci când eram mic aveam un prieten care îmi povestea de anime-ul ăsta, era pe Animax iar acum un an cred că mi-am reamintit și l-am vizionat. Aștept un sezon 4! Oare mai apare?

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Pai eu am auzit de el acum cateva zile, si am zis sa incerc, si azi m-am apucat de el, si am vazut deja primele 11 episoade din sezonul 1, deci mai am pana il termin, apoi incep si sezonul 2 si apoi sezonul 3, deci mai am pana il termin, deocamdata imi place mult de tot, chiar sunt curios cum o sa fie in continuare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Ai spus ca Ai Enma are o poveste trista, in ce episod o sa ii spuna povestea?

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Sezonul 2 și 3 o să îți placă mult mai mult. E genial, l-aș recomanda oricui. Mai ales soundtrack-urile și din anime și de la end sau opening sunt foarte bune, cel de la sezonul 2 dacă nu mă înșel mi-a plăcut extrem de mult de l-am pus în playlist-ul de pe TPU.

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Din sezonul 2, dacă mai știu bine. Tipa a fost o ființă umană odată, a fost îngropată de viu dacă mai știu bine. O să vezi, te las să descoperi restul.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ia cauta anime-ul " Coyg",, supranumit si yawnited ia bataie pe 19 noiembrie!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Huăăă!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Hai sa bagam pronostic...0-1 Sanchez!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Eu zic că Lingard, Pogba și Zlatan pentru 3-1 laughing Hai să zicem că la marcatori nu știu sigur dar măcar 2 eu zic că luați, pe puțin.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Aveți atac bun dar să vedem ce faceți în apărare căci Manchester are puterea să țină mai mult de minge și să își facă mai multe șanse. Dacă vedeai ce a ratat Zlatan mai ales. Eu zic că e jucător mare și își va reveni și cu voi se vor răzbuna ocaziile din meciurile trecute, că ocaziile și ratările mereu se răzbună.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Te-ai gasit,, tocmai Pogboom si Zibraten? Fuge Bellerin cu ei in maneca! "3-1' si daca pupati egalul sa zici saru'-mana!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce aparare aveti voi, acolo se da batalia,, daca Ozil da o pasa de mondiale, sunteti pa!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Eu zic că fiind miza mare se vor schimba niște lucruri decât ceea ce a fost până acum. Asta e părerea mea, că va veni schimbarea și această echipă se va pune pe picioare cu noile achiziții și va face impresie. Nu pot să cred că cu asemenea jucători vom merge mereu în goluri puține, le trebuie doar un moment de strălucire pentru începutul relansării clubului.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu ramanem datori,, asta e ideea! Daca batem sa vezi atunci baieram ce dau, si daca pierdem. cred ca imi sterg contul!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ți-l ștergi! Și eu o să mă îmbăt dacă câștigăm, dacă nu mă obișnuiesc cu ideea că nici anul nu va fi unul strălucit.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Fie ca echipa mai buna sa castige! Mai intai avem cu gainile de la Spuds,, arogantele sa fie la final!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Noi avem meci important în Europa League, îl reîntâlnim pe fratele Van Persie iar după meci de "antrenament" cu Swansea. Eu zic că sunt meciuri destul de lejere înaintea furtunii laughing Aveți grijă că e meci important tare pentru voi.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Van Persie...sarpe viclean,, o jigodie! Avem la Ludogorets, apoi pe Grove cu gainusele si apoi marele meci!

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu mai accesati site-ul nu pot sa ma teleportez peste tot iar stocul de panglici e epuizat momentan.

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Deci tu esti fata iadului, huh? Stiam ca esti sadica, dar nu stiam ca esti in stare sa faci asa ceva laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Sunt in stare de multe devil

| Divy a răspuns:

Mie mi-a apărut că să lucrez cu ei

| RorySan a răspuns:

Daca incerci tu poate o sa incerc si eu laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Eu am vrut sa incerc, si cand am vrut sa trimit raspunsul mi-a aparut un mesaj, asa ca am renuntat, imi era prea frica, dar daca o sa ma enerveze cineva intr-o zi, foarte tare, nu o sa mai ezit.

| RorySan a răspuns (pentru Mayhem666):

happy

| xjkl a răspuns:

La cine o să ajungă mesajul meu? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru xjkl):

Daca nu ai vazut animeul, nu ai cum sa stii ce se intampla. Hai sa iti explic :
Daca tu urasti o persoana, si ii scrii numele acolo si il trimiti, o fetita va aparea in fata ta si iti va da un fel de papusa cu o panglica rosie, iar daca ii iei panglica aceea, papusa va disparea, iar persoana careia i-ai scris numele acolo si l-ai trimis, va fi trimisa direct in iad, dar va fi mai intai putin chinuita si apoi trimisa in iad, iar dupa ce vei muri, si tu te vei duce direct in iad. Creepy, nu? Cam asa se intampla in anime, dar cred ca e fake, ca nu exista iad, dar asta e parerea mea, oricum eu o sa il incerc, poate il incerci si tu, si apoi sa imi spui cum a fost!

| xjkl a răspuns (pentru Mayhem666):

Dar eu nu urăsc pe nimeni, n-am de ce laughing

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Răspunde diferit de fiecare dată big grin Pare dubios

| Mayhem666 a răspuns (pentru xjkl):

Eu am pe cineva in minte si i-am scris numele acolo, dar l-am sters, pentru ca mi-a fost putin frica sa il trimit. laughing

| xjkl a răspuns (pentru Mayhem666):

Găsește o furnică, pune-i un nume și apoi scrie-l acolo laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru xjkl):

Mi-am facut curaj sa scriu numele cuiva pe care il urasc acolo, si am apasat pe "send", si mi-a spus ca acest site e legat de nu-stiu-ce-link, si mi-am amintit ca acel link a aparut si in anime, si mi-a aparut si mesajul ca daca sunt sigur ca il urasc si daca chiar vreau sa trimit mesajul ala, asa ca am anulat, pentru ca parea mult prea real si mi-a fost putin frica.

| xjkl a răspuns (pentru Mayhem666):

Știi că e doar o vrăjeală, nu? laughing

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Ba da! Fii sigur ca exista raiul si iadul!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Atunci ar trebui sa fac un experiment si sa te scriu pe acel site si sa vedem ce se intampla dupa ce apas pe "send", asa ne dam seama daca chiar exista laughing

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu o sa-ti mearga ca am incercat si eu acest link si imi da eroare 404! Fiti atent daca simt ceva te voi trage dupa mine!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Asta a sunat ciudat, ce vrei sa spui cu asta?