| anonim_4396 a întrebat:

Buna ^_^
Ceva filme cu vampiri in afara de twilight ^_^
Multumesc anticipat :*

7 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Blade, sunt vreo 3-4 big grin

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Iti recomand:
-Let me in
-Jurnalele Vampirilor
-Umbre intunecate!
Sunt foarte frumoase, cel putin mie imi plac... sper sa iti placa si tie.
O seara buna!

| Dude82 a răspuns:

Buna,

Incearca aici http://film-bun.ro/tag/vampiri

poate gasesti ceva

| DeneRicky a răspuns:

Hotel Transilvania

| bosshori a răspuns:

Black shadows

| sweetgirl_8376 a răspuns:

Blade, Underworld (ambele au cate serii), mie mi-a placut si resident evil...chiar daca nu e cu vampiri, e cu zombiestongue Ar mai fi Cirque du Freak : the vampire's assistant, Priest, Dark shadows, The moth diaries, Froght night, 30 days of night....cam atat imi aduc aminte, eu astea le-am vazut si mi-au palcut toate tongue Sper sa iti placa si tie :*

| facebook201234 a răspuns:

Underworld(Lumea de dincolo) nu mai stiu cate sunt vreo 5-6