| Kyou a întrebat:

Chiar vreau sa incep un anime dar nu stiu care. Imi puteti recomanda ceva? As vrea cat mai multe pareri. Va rog nu spuneti de Naruto deoarece cam jumatate din fanii anime, sunt fani Naruto. Poate ceva psihologic, politist, yuri, yaoi, hentai, toate genutile si pareri cat mai impartite. Va rog! Am inceput o gramada dar nici unul nu ma atrage cum era mai demult

8 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Death Note e super de totbig grin.Sau Hell Girlbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.kuroshitsuji,poate e mai greu de inteles la inceput dar explicatiile vin pe parcurs.
2. love complex
totusi primul e mai fain, dar depinde si ce varsta ai.

| vampir004 a răspuns:

Dragonbal sau bleach

| supremxxxoxo a răspuns:

Seriile Dragon Ball-Dragon Ball z- Dragon Ball Z. Este cel mai tare anime ca serial si cel mai tare anime cu filmele sale.
http://www.animekage.com/......on-ball-z/
http://www.animekage.com/anime/dragon-ball-gt/
De preferinta Z deoarece este cel mai bun are nenumarate jocuri video...

| ミハイル a răspuns:

Pai poti incrca Nana, mie mi-a placut mult sau Paradisse Kiss, Death Note, Sankarea, Kuroshitsuji, Jigoku shoujo, Bleach, Sukitte Ii Na Yo, Tonari No Kaibutsu-kun, One Pice, Uta no prince`sama, Black Rock Shooter, Elfen Lied... cam astea le-am vazut eu, ar mai fi cateva, dar nu mi le mai amintesc pe toate =). Yaoi, yuri sau hentai n`am idee, nu urmaresc anime`uri de genul;-? Din ce am spus mai sus Sankarea e pic ecchi daca te`ar interesa, Death Note e politist, Jigoku Shoujo si Elfen Lied sunt horror. Eu as incadra si Kuroshitsuji la politist laughing ..Bafta happy.

| sisimiki a răspuns:

Nina

| Patricia_1421 a răspuns:

Death Note, The Spiral, Paradise Kiss, Nana. Absolut geniale. Primele doua sunt politiste, iar ultimele doua sunt mai romantice.

| Mtdw_Mirunaa_1996 a răspuns:

Incearca Kaichou wa maid-sama.E chiar fain.Nu e politist, dar eu zic ca ti-ar placea. Daca intr-adevar preferi politiste, recomand si eu ce s-a zis mai jos, mai exact death note. Poti intra pe animefreak.tv,aici gasesti cam orice anime, si sa iti alegi ce vrei.