| Lowraaa a întrebat:

Cine a vazut filmul Suicide Room? Cum vi s-a parut? happy

3 răspunsuri:
| mona01 a răspuns:

Deci. eu sincer m-am uitat mai mult pentru Dominik laughing). Mie sincer mi-a placut destul de mult fiindca a fost interesant si mda. singurul lucru mai neplacut din punctul meu de vedere este ca nu are subtitrare in romana, doar in engleza si alte limbi. Eu ma descurc destul de bine la engleza dar unele lucruri nu le-am prea inteles. In mare a fost chiar fain. Sfarsitul a fost putin ciudat sau emotinant, depunde de fiecare persoana. happy

| DanielVălean a răspuns:

A fost Thriller, nu prea m-am speriat, in rest a fost ok.

| neanderthalfararusine a răspuns:

As vrea tare mult sa-l vad online, insa nu-l gasesc. Tu unde l-ai vazut?