| aalinn a întrebat:

cine se uita la avatar nu va zii sezonul 2 avatar dar tot cu aang nu cu korra? si cand va fi dat la tv legenda lui korra?

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Hey! Seria "Avatar: Legend of Aang" s-a terminat. Continuarea este "Avatar: Legeng of Korra"(cartea 3 apare anul asta).
Mai gasesti benzi desenate "Avatar: Legend of Aang",
https://www.mangaeden.com/en-directory/?title=Avatar%3A+The+Last+Airbender

Cat despre televizarea (in Romania presupun) seriei a doua, nu se stie. Atunci cand o sa cumpere licenta pentru difuzare.