| Evelyne14 a întrebat:

Cine se uita la Pretty Little >Liars?:
Ce parere aveti despre acest serial?
Fundite si voturi happy

Răspuns Câştigător
| manuelaaa a răspuns:

Buna Evelynelaughing!
Eu ador Pretty Little Liars datorita suspansului incredibil,regasit in fiecare episodsmug.Cel mai mult imi place Aria, si, tot timpul cand ma uit la pll nu mai rezist cu tensiunea pana la urmatorul episod.
lipsa de inspiratie.laughing

sper ca te-am ajutat:*rolling on the floor

3 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

happy simpatique happy

| blajsb a răspuns:

Este un serial foarte tare il ador de abia aspept sa apara urmatorul episodhappy

| deea4youu a răspuns:

Buna! Eu m-am apucat de serial acum 2 zile si de atunci ma uit la cate 5-6 episoade pe zi.Mi se pare foarte tare, eu am mai urmarit si Vampire Diaries dar de cand s-a terminat nu am gasit ceva bun de urmarit pana acum.
Tie cum ti se pare?batting eyelashes