| Loredana96 a întrebat:

Buna,ce parere aveti de serialul pretty little liars?

4 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

E cel mai fain serial, după părerea mea. big grin
Mai ales, că nu e ca restul. Şi încă la al 4-lea sezon încă te ţine în suspans big grin E foarte fain, şi îţi sugerez să-l vezi ( dacă încă nu o faci big grin ) mai ales că mai puţin e episodul de Halloween :3 Şi începe şi Ravenswood big grin.

| PedoBarbie a răspuns:

Una bună. E super.

| ILoveWeekends a răspuns:

Foarte captivant, interesant si te tine cu sufletul la gura mai ales cand nu stii cine e "A" si e amuzant cand banuiesti pe cate cineva ca ar fi "A" si de fapt nu e laughing

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

E super tare, in fiecare episod se intampla ceva.Ti-l recomand cu cea mai mare placere.