| tia_5547 a întrebat:

Buna cine stie cand incepe urmatoarea serie din naruto) in romania la tv ) aia de are primul episod numit reintoarcerea. dau fundita va rog raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| Hyuna12 a răspuns:

Te referi la serialul in care sunt mari? Daca da o poti vedea si pe calculator online in romana: http://www.desenele-noastre.info/naruto-shippuuden-ep1-intoarcerea-acasa/

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Va incepe cand se va termina "Naruto". Pana atunci poti sa il vezi online:
http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/

| tia_5547 explică (pentru mariacris98):

Naruto s-a terminat saptamana trecuta

| mariacris98 a răspuns (pentru tia_5547):

Atuci probabil ca nu va mai aparea deloc sau va aparea mai tarziu din cauza ca anime-ul nu s-a terminat. Oricum este mai bine sa il vezi pe internet pentru ca "Naruto Shippuuden" te tine mult in suspans.

| aeromania a răspuns:

Stai stai stai. Cum sa se fi terminat Naruto Shippuden? Inca mai e, a ajuns acum la episodul 279 parca. Akipudden va urma cand Naruto Shippuden se va sfarsi, probabil intr-un an, deoarece Manga inca nu s-a sfarsit.