| mefree2fly a întrebat:

Cine stie daca sa filmat sezonul 2 la Skins US sau daca inca nu s-a filmat.cand se filmeaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu s-a filmat un sezon 2 si nici nu se poate stii daca se filmeaza deoarece pe wikipedia nu este adaugat un sezon 2 (si de obicei se adauga.), dar niciodata nu se stie. Te sfatuiesc sa urmaresti din o luna in alta macar pe wikipedia.org sa vezi daca va mai aparea
http://en. wikipedia.org/wiki/List_of_Skins_(North_American_TV_series)_episodes.