| MihaelaMihaa a întrebat:

Buna!
Cine stie melodia de la Titanic care suna cam asa:Titanic, Titanic vapor plestemat. Tu de la prima cursa te'ai si scufundat.Si ai lasat in urma copii fara parinti...
Fundha!:X

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

IN Ocenul Atlantic facuta prima cursa vaporul Titanic las la plecare nimeni nu stia ca vaporul mare se va scufunda las la plecare nimeni nu stia ca vaporul mare se va scufunda.

La bai si la teatre lumea se distreaza din a sa cabina capitanul vegheaza nici nu se gandeste nici prin cap nu-i trece ca vaporul mare are sa se-n inece, nici nu se gandeste nici prin cap nu-i trece ca vaporul mare are sa se-n inece.

Pe la ora zece sosete un ghetar si cu putere mare loveste in Titan atunci capitanul isi cheama marinari sa pompeze apa din titan, atunci capitanul isi cheama marinari sa pompeze apa din titan.

Titani TItanic vapor blestemat din prima ta cursa te-ai si scufundat si-ai lasat in urma triste amintiri copii far de parinti si far de amintiri, si-ai lasat in urma triste amintiri copii far de parinti si far de amintiri.

Funda?

2 răspunsuri:
| JustAGirl_3031 a răspuns:

Dar cum se numea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt eu stiu:

Titanic titanic
Vapor blestemat
La prima iubire
Te`ai si scufundat!:d