| Ionela78 a întrebat:

cum s-a terminat aseara jocul seductiei(perro amor)? La sfarsit cand antonio s-a dus acasa la sofia si vorbea cu ea, ce i-a spus in mare? s-au sarutat? in general ce s-a intamplat? please! Dau funda plus vot!

Răspuns Câştigător
| madalinapopescu a răspuns:

Nu stiu in octombrie 2011 dar o sa iti spun ce s-a intamplat aseara (12.01.2011).Deci Camila l-a chemat pe Antonio pe podul acela ca sa fuga.Antonio a convinso pe Camila sa lase copilul si ii tot zicea ca o sa faca altul care sa fie al lor si nu stiu ce.In urma urmei Camila a acceptat si a lasat copilul jos.Antonio s-a urcat in barca cu Camila si Sofia a inceput sa tipe:"Antonioo! Antoniooo" si a fugit catre copil.L-a strans in brate si se uita dupa aceea barca.Intre timp ce Antonio era cu Camila in barca acesta i-a spus sa accelereze iar el se uita la motor.Intre timp ce Camila a accelerat Antonio a sarit in apa si un echipaj de politie l-au urcat in barca lor. Politistii au inconjurato pe Camila.Aceasta s-a omorat! Si ti-am povestit esentialul dar asa au fost mai multe parti frumoase ale episodului de ieri. Fundaa?puppy dog eyesChiar daca nu ti-am raspuns pentru episodul pe care l-ai cerut tu pentru ca sincer nu mai stiu cum era.

| Ionela78 explică (pentru madalinapopescu):

Aseara am vazut si eu, dar iti dau o fundita!happy

2 răspunsuri:
| Corina300 a răspuns:

Buna...Daca vrei pe facebook am o pagina -Perro Amor- care cuprinde diverse jocuri, opinii, concursuri.Admina Ralluk. Ne vedem acolo