| Anuțaionelaalexandramacesanu a întrebat:

Buna, cum sa numeste episodul din lectii de viata in care doi parinti au o familie, acestia divorteaza, isi gasesc niste iubiti iar apoi devin iar impreuna. Parintii sunt amuzanti la fel si episodul, au si doua fete si una este insarcinata

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa fim seriosi, ca n tine nimeni minte cum se numesc episoadele dintr-un film.
Daca nici macar tu, care tia- placut acel episod, nu ai retinut cum se numeste, de ce ar tine minte altii pentru tine?